• Jakie płytki ceramiczne wybrać?

  Jakie płytki ceramiczne wybrać?

  Płytki ceramiczne głównie wybierane są jako okładzina ścian i podłóg w łazienkach i kuchniach. Rynek oferuje nam różne rodzaje płytek, a mianowicie glazurę, terakotę i gres.Read More »
 • Jakie płytki podłogowe wybrać do kuchni?

  Jakie płytki podłogowe wybrać do kuchni?

  Kuchnia jest miejscem szczególnym w każdym domu. Nie tylko służy do przygotowywania jedzenia, ale jest również miejsce spotkań rodzinnych i często także jadalnią. Nic zatem dziwnego, że dobór odpowiedniego rodzaju płytek podłogowych do kuchni jest aż tak ważnym zadaniem do wykonania.Read More »
 • Niedrogie oraz ergonomiczne schody

  Niedrogie oraz ergonomiczne schody

  Na pierwszy rzut oka dobór właściwego rodzaju schodów do wnętrza nie jest jakimkolwiek problemem. Doświadczenie pokazuje, że możemy napotkać, jednak kilka komplikacji. Schody powinny być nie tylko ergonomiczne, ale także ładne. Na co zwracać uwagę w czasie wyboru materiału na schody? Po pierwsze nie należy schodów odróżnić za bardzo od innych części wystroju. Dobry wybór …Read More »

Korzystanie z usługi mobilnego wpłatomatu

Mobilny wpłatomat jest jedną z usług udostępnianych przez bank posiadaczom kont firmowych i kredytów przeznaczonych dla firm. Stanowi on alternatywę dla stacjonarnych wpłatomatów dostępnych dla wszystkich klientów. Możliwość skorzystania z mobilnego wpłatomatu jest bardzo dużym udogodnieniem dla tych właścicieli przedsiębiorstw, którzy nie mogą skorzystać z kas bankowych w czasie pracy poszczególnych oddziałów.

Zdarza się przecież, że kontrahenci płacą za wykonane dla nich usługi podczas osobistego spotkania, jednak nie zawsze są w stanie pojawić się we wcześniej ustalonym miejscu. Bywa również, że właściciel sklepu ciesząc się z większego niż zwykle utargu nie chce zawozić go do banku lub nawet nie może z powodu jego zamknięcia. We wszystkich tych przypadkach pomóc może dostęp do mobilnego wpłatomatu.

Aby móc skorzystać z mobilnego wpłatomatu wystarczy ściągnąć na osobisty telefon specjalną aplikację, przy pomocy której będzie można dowiedzieć się, w jakim miejscu znajduje się pojazd służący do wpłat pieniędzy i zamówić jego przyjazd do wybranego przez siebie miejsca.

Trzeba jednak pamiętać, że usługa mobilnego wpłatomatu dostępna jest na razie w wybranych miastach kraju, choć przyznać należy jednocześnie jak duża jest ich liczba – obecnie obejmuje ona dwadzieścia ośrodków. Natomiast sam proces wpłacania gotówki do mobilnego wpłatomatu wygląda podobnie jak w przypadku stacjonarnych wpłatomatów. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/mobilny-wplatomat.

Możliwość komentowania jest wyłączona.