Łózko piętrowe dla dzieci – pionowa sypialnia

Szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań do dziecięcego pokoju? Widziałeś już wiele inspiracji, jednak żadna wystarczająco Cię nie przekonuje. Chciałbyś zadbać o niebanalny charakter wnętrza i nade wszystko wygodne miejsce do spania. Co powiesz na łóżko piętrowe?

Obie te cechy spełniają łóżka piętrowe od Pinio! Dostępna jest także wersja z zamontowaną pod Nim szafką, biurkiem i regałem, zamiast dwóch materacy. To idealnie rozwiązanie dla jedynaka. Taki rozstaw pozwoli zaoszczędzić Ci sporo miejsca, przez co pokój będzie wydawał się o wiele większy i będzie wygodny w użytkowaniu. 

Wejdź na: https://www.pinio.com.pl/kolekcja/lozka-pietrowe/, aby przekonać się o wyjątkowości łóżek piętrowych dla dzieci. Są one bezpieczne dla młodych członków rodziny, gdyż spełniają normy bezpieczeństwa, a dodatkowo pomalowano je ekologiczną farbą, wolną od wszelkich niebezpiecznych alergenów. 

Zależy Ci na solidności i trwałości? Zaufaj Pinio! Do konstrukcji drewnianych łóżek piętrowych użyto sosnowego materiału. Taki komponent jest gwarancją długotrwałego użytkowania i zapewnieniem mniejszej podatności na zarysowania i inne uszkodzenia, dzięki czemu nie będziesz musiał prędko wymieniać mebli na nowe.

W głowie roi Ci się od różnych internetowych ofert, lecz każda jest do siebie podobna? Szukasz niestandardowych rozwiązań do dziecięcego wnętrza, bo chcesz zapewnić swojemu dziecku, wszystko co najlepsze? Sięgnij po asortyment od Pinio – łóżeczko piętrowe, a nie będziesz zawiedziony.

  Odkamieniacz krups - zawsze w swoim żywiole