Korzystanie z usługi mobilnego wpłatomatu

Mobilny wpłatomat jest jedną z usług udostępnianych przez bank posiadaczom kont firmowych i kredytów przeznaczonych dla firm. Stanowi on alternatywę dla stacjonarnych wpłatomatów dostępnych dla wszystkich klientów. Możliwość skorzystania z mobilnego wpłatomatu jest bardzo dużym udogodnieniem dla tych właścicieli przedsiębiorstw, którzy nie mogą skorzystać z kas bankowych w czasie pracy poszczególnych oddziałów.

Zdarza się przecież, że kontrahenci płacą za wykonane dla nich usługi podczas osobistego spotkania, jednak nie zawsze są w stanie pojawić się we wcześniej ustalonym miejscu. Bywa również, że właściciel sklepu ciesząc się z większego niż zwykle utargu nie chce zawozić go do banku lub nawet nie może z powodu jego zamknięcia. We wszystkich tych przypadkach pomóc może dostęp do mobilnego wpłatomatu.

Aby móc skorzystać z mobilnego wpłatomatu wystarczy ściągnąć na osobisty telefon specjalną aplikację, przy pomocy której będzie można dowiedzieć się, w jakim miejscu znajduje się pojazd służący do wpłat pieniędzy i zamówić jego przyjazd do wybranego przez siebie miejsca.

Trzeba jednak pamiętać, że usługa mobilnego wpłatomatu dostępna jest na razie w wybranych miastach kraju, choć przyznać należy jednocześnie jak duża jest ich liczba – obecnie obejmuje ona dwadzieścia ośrodków. Natomiast sam proces wpłacania gotówki do mobilnego wpłatomatu wygląda podobnie jak w przypadku stacjonarnych wpłatomatów. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi na stronie.

  Pomysł na prezent ślubny - zmywarka dla młodych