Lustro okrągłe łazienkowe – najlepszy wybór do Twojej łazienki, przeczytaj przed zakupem

Lustro okrągłe łazienkoweLustra łazienkowe są dostępne w różnych kształtach – okrągłych, owalnych, prostokątnych i kwadratowych – oraz w różnych rozmiarach, aby spełnić wszystkie wymagania projektowe łazienki. Lustra prostokątne to poszukiwana wszechstronna opcja. Ale dla bardziej miękkiego, bardziej swobodnego wyglądu, lustro okrągłe łazienkowe jest idealne. Okrągłe lustro dodaje miękkości łazience, która zazwyczaj charakteryzuje się geometrycznymi liniami. Nadaje klasy i elegancji każdej łazience.

Lustro łazienkowe okrągłe – kompletny poradnik

Okrągłe lustro do łazienki zawieszone na pasku lub łańcuszku zachęca do relaksu i dobrze dopasowuje się do zaokrąglonych umywalek. Jeśli chcesz pochwalić się nowoczesną tapetą, okrągłe lustro łazienkowe zapewnia wystarczającą powierzchnię lustra, ale pozostawia większą część ściany.

Jeśli Twoje lustro łazienkowe nie zawiera diod LED i nie możesz go wymienić, istnieje kilka sposobów na oświetlenie lustra łazienkowego. Możesz zainstalować lampę nad lustrem lub kinkiety po obu stronach lustra, aby uczynić je eleganckim elementem dekoracyjnym. Kinkiet łazienkowy zamontowany po obu stronach okrągłego lustra dodaje symetrii przestrzeni.

Lustro okrągłe podświetlane – wszystko co musisz wiedzieć

W przypadku gdy Twoje okrągłe lustro nie ma oprawy oświetleniowej możesz zainstalować modne wiszące lampy sufitowe do oświetlenia punktowego. Jeśli interesuje Cię ta opcja, ważne jest, aby wybrać lampy wiszące odpowiednie do zastosowania w łazience, ponieważ obowiązują określone zasady bezpieczeństwa.

Jednakże nie każdy może sobie na to pozwolić. Gdy przestrzeń w Twojej łazience nie pozwala Ci na zbyt wiele ruchów wybierz lustro okrągłe podświetlane. Nie zajmuje wiele miejsca a wbudowane oświetlenie sprawi, że nie będziesz musiał instalować żadnych dodatkowych elementów.

Łazienka jako miejsce najważniejsze w całym domu powinna być urządzona ze smakiem i gustem odpowiadającym każdemu z domowników. Wbrew pozorom to tu spędzamy dużo czasu. Poranne i wieczorne rytuały powinny być zatem okraszone delikatnymi i eleganckimi elementami, m.in. okrągłym lustrem łazienkowym.