Komody z przewijakiem dla niemowląt – inwestuj w dziecko

Kupując meble do naszego mieszkania musimy pomyśleć o ich przeznaczeniu. Najczęściej przydatne w pokoju dziecka są meble z funkcją przechowywania. Gwarancją komfortowej opieki nad dzieckiem może być komoda z przewijakiem. Obecnie rynek zwykle oferuje te dwa meble osobno, jednak w sklepach Pinio znajdziesz je zmontowane razem!

 

Funkcjonalna komoda z przewijakiem drewniana

Komoda z przewijakiem drewniana przede wszystkim jest niezwykle wygodna dla rodzica. Jej pojemność umożliwia przechowywanie ubranek dziecka i wygodne sięganie po nie, a przewijak spokojne i bezpieczne przewijanie. Dodatkowo, takie rozwiązanie nie ogranicza miejsca w pokoju, zatem wyjątkowo dobrze sprawdzi się w niewielkich metrażach.

 

Komoda drewniana z przewijakiem – dowiedz się więcej

Komoda drewniana z przewijakiem jest niezwykle cicha w użytkowaniu. To wszystko za sprawą wbudowanego hamulca oraz zastosowaniu systemu samodomykania. Zapoznaj się z jej specyfikacją, wchodząc na:https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/.

 

Komoda z przewijakiem dla niemowląt – pomysłowo

Komoda z przewijakiem dla niemowląt składa się z jednej szuflady oraz jednej półki. Całość została wykonana z litego drewna sosnowego, co zapewnia jej wytrzymałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania. Elementy wewnętrzne, w tym półka to konstrukcje, do których wykonania użyto wysokiej klasy płyt laminowanych.

 

Komody z przewijakiem dla niemowląt – kompatybilna

Komody z przewijakiem dla niemowląt występują w kolorze bieli. Barwa ta została uzyskana za pomocą ekologicznej farby wodnej. Wszystkie jej komponenty są w pełni bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych u dzieci.

 

Przewijaki dla niemowląt z komodą – opieka nad dzieckiem staje się prostsza!

  Jaki podgrzewacz wody do kuchni? Oto poradnik